Nauka Jezyka Hiszpanskiego Online

Szybkie tworzenie zestawu słówek - Krok 1/3


Za pomocą poniższego formularza możesz dodać do naszej bazy danych nowy zestaw słówek. Wystarczy, że podasz Kategorię słówek, opcjonalnie zalecane jest podanie Podkategori (chyba, że zbyt trudno jest wymyślić podkategorię dla wpisywanych słówek). Następnie wpisz słówka polskie w lewej kolumnie - każde w osobnym wierszu. System sam dobierze sobie automatycznie sugerowane tłumaczenia słówek. UWAGA! Translator może dopasować błędne słówko lub słowo w błędnym kontekście dlatego też zalecane jest sprawdzenie i ewentualne poprawienie dodawanych słówek hiszpańskich na kolejnej stronie formularza. Słówka dodawane są bez akcentów - jeżeli chcesz możesz je dopisać ręcznie.

Zwróć uwagę czy dodawana przez ciebie kategoria przypadkiem już nie istnieje - jeżeli taka kategoria istnieje, zastanów się nad skorzystaniem z formularza służącego do rozbudowy już istniejących kategorii słówek.Jeżeli mimo wszystko chcesz dodać nową kategorię wykorzystaj w tym celu poniższy formularz.

Wypełnij Formluarz:

KATEGORIA
PO HISZPAŃSKU:
KATEGORIA
PO POLSKU:
przykład: La Familia - Rodzina
PODKATEGORIA SŁÓWEK: (opcjonalne)
 
Pamiętaj by wpisując słówka nie zapominać o akcentach i rodzajnikach.


LISTA SŁÓWEK W JĘZYKU POLSKIM
 
 

Wkuwaj słówka z hiszpańskiego za darmo i skutecznie

Streszczenia lektur szkolnych

Stwórz swój odpytywacz słówek


Imię i Nazwisko:Kontakt:
Asia Bieniusabieniek86@o2.pl
GG:4834462
Tele:600-218-724
Treść Ogłoszenia
Hola Chikos y Chikas! Jestem studentką III roku filologii hiszpańskiej na UWr i od 7 lat uczę się języka hiszpańskiego. Zdawałam maturę roz...
Miasto:Wrocław
Województwo:dolnoslaskie
Cena:25/30zł
DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE

KOREPETYCJE HISZPAŃSKI


Dołącz do ludzi uczących się słówek efektywniej


Nawigacja