Nauka Jezyka Hiszpanskiego Online

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.


Zapraszamy wszystkich użytkowników strony do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w nim pozycje związane z nauką języka hiszpańskiego. W sklepie znajdują się również materiały do nauki innych języków obcych - jak np. angielski, niemiecki, etc.

Szczególnie polecamy kursy audio:

Hiszpański Gramatyka

Hiszpański Gramatyka to rozbudowany kurs do samodzielnej nauki gramatyki języka hiszpańskiego dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Audio Kurs objaśnia najważniejsze zagadnienia: liczba rzeczownika, rodzajniki, odmiana czasowników regularnych i nieregularnych, zaimki wskazujące, pytające i dzierżawcze, czasy przeszłe, tryb rozkazujący i inne. Zaletą kursu są przystępnie wytłumaczone reguły oraz liczne przykłady. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że zrozumiesz i zapamiętasz zasady gramatyczne. Lektorami są profesjonalni lektorzy - rodowici Hiszpanie. Kurs obejmuje 20 lekcji (143 minuty nagrań), a podręcznik (64 strony) zawiera pełne teksty wszystkich reguł wraz z przykładami i tłumaczeniami, odpowiedzi do ćwiczeń oraz dodatkowe zadania.

Nie Trać czasu! Słuchaj i ucz się!

Kup już teraz!

Español de pe a pa. Hiszpański od A do Z dla początkujących. Część 1

Najnowszy, nowoczesny podręcznik do nauki języka hiszpańskiego, niezastąpiony w samodzielnej pracy i nauce. Podręcznik zawiera atrakcyjne ilustracje oraz wiele ciekawych wiadomości na temat historii i kutury hiszpańskiej. Liczne ćwiczenia zawarte w zeszycie ćwiczeń pomagają utrwalić poznawany materiał. Naukę języka wspomagają nagrania w formacie mp3 dialogów, tekstów i piosenek oraz słowniczek i klucz do ćwiczeń.
Podręcznik ten dopuszczony jest do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników szkolnych przeznaczonych do kształcenia ogólnego do nauczania języka hiszpańskiego (w zakresie podstawowym) na poziomie liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum. Numer dopuszczenia: 94/03.

Darmowy Fragment

Kup już teraz!

Wkuwaj słówka z hiszpańskiego za darmo i skutecznie

Streszczenia lektur szkolnych

Stwórz swój odpytywacz słówek

Witam bardzo proszę o radę

Witam bardzo proszę o radę co kupic aby zacząc uczyc się języka hiszpańskiego !

Anonim, pt., 02/06/2009 - 20:38
To zależy co chcesz się

To zależy co chcesz się uczyć, jeżeli chodzi o podstawy gramatyki warto spróbować przeglądnąć zagadnienia omówione w naszym serwisie. Można spróbować również książek USO de la gramatica. itp.
Jeżeli chcesz się uczyć hiszpańskiego słownictwa i umiesz już na przyzwoitym poziomie angielski zalecam kupić jakiś słownik tematyczny lub podręcznik ze słownictwem na amazon.com można wtedy uczyć się słówek hiszpańskich jednocześnie utrwalając sobie angielski - fajnie widać też podobieństwa i różnice - a nowy język nie miesza się tak z angielskim.

admin, sob., 02/07/2009 - 07:08
witam serdecznie chciałabym

witam serdecznie chciałabym kupić dobre książki do nauki hiszpańskiego (gramatyke słownictwo równiez jak najbardziej wchodzi w grę) studiuje fililogie angielską i jako lektorat mam portugalski ( to bardzo podobne języki) Pozdrawiam

Anonim, pon., 11/09/2009 - 01:33
nawet niezłe

nawet niezłe

ddors, czw., 01/28/2010 - 15:50

Najnowsze tematy na Forum


Imię i Nazwisko:Kontakt:
Asia Bieniusabieniek86@o2.pl
GG:4834462
Tele:600-218-724
Treść Ogłoszenia
Hola Chikos y Chikas! Jestem studentk III roku filologii hiszpaskiej na UWr i od 7 lat ucz si jzyka hiszpaskiego. Zdawaam matur rozszerzon...
Miasto:Wrocaw
Województwo:dolnoslaskie
Cena:25/30z
DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE

KOREPETYCJE HISZPAŃSKI


Dołącz do ludzi uczących się słówek efektywniej


Nawigacja